S. Šimkaus g. 12 – 20, LT – 92129 Klaipėda        Tel. +37068397097
lt ru en  
"
Paslaugos

Odontologija - ne amatas, o kūryba...

                                               Svarbi informacija pacientams

Mieli pacientai, dėl Jūsų ir mūsų saugumo, žemiau pateikiame laikinas rekomendacijas ir taisykles COVID – 19 karantino laikotarpiu:

  • Į kliniką įleidžiami tik iš anksto užsiregistravę, nekarščiuojantys ir į epidemiologinės anketos  klausimus atsakę pacientai.
  • Rekomenduojame  atvykti 10 min. prieš paskirtą vizito laiką. Jei atvykote ankščiau, prašome Jūsų palaukti automobilyje ar  lauke. Jei tokios galimybės neturite, skambinkite klinikos tel. 868397097
  • Į klinikas suaugęs žmogus turi atvykti vienas, be palydos. Išimtis vaikai – mažuosius pacientus gali atlydėti vienas iš tėvų. Su savimi turėkite minimalų asmeninių daiktų kiekį.

Atvykusių pacientų paskirtam vizitui prašome:

  1. Dėvėti apsauginę veido kaukę. Jei apsauginės veido kaukės neturite, paprašykite  jos paskambinę klinikos tel. 868397097 Kitu atveju, būsite neįleidžiami.
  2. Įėję į klinikas dezinfekuokite rankas, užsidėkite antbačius ir vėl dezinfekuokite rankas bei palaukite, kol jus pasitiks klinikų darbuotojas.
  3. Išlaikykite saugų atstumą nuo kitų klinikose esančių asmenų.
  4. Pasitikęs klinikos darbuotojas pamatuos kūno temperatūrą bekontakčiu termometru, apklaus. Jei nekarščiuojate ir Jūsų epidemiologinė istorija bus neigiama, užpildysite ir pasirašysite paciento apklausos anketą.
  5. Jei esate rizikos grupėje, karantino laikotarpiu rekomenduojame atidėti planines odontologines paslaugas. Jei pagalba būtina, informuokite mus klinikos tel. 868397097 Paskirsime Jums vizitą anksti ryte.

                                 Dėkojame už supratingumą! Saugokime vieni kitus!Mielas Paciente,

Mes, kvalifikuota ,,Edantės“ komanda, aukščiausią paslaugų kokybę užtikriname nuoširdžiu rūpesčiu Jumis.

Maksimaliai kokybiško aptarnavimo siekiame per įsiklausymą į Jus, suteikdami Jums psichologinį komfortą, aukščiausią gydymo kokybę, užtikrindami gydymo informacijos konfidencialumą, o ypač – abipusiai bendradarbiaudami.

Glaudžiai komunikuojame su Jumis todėl, kad norime suteikti išsamią informaciją apie gydymo eigą. Tikime, kad taip sumažiname baimę odontologinėms procedūroms ir sukuriame Jums psichologinį komfortą.

,,Edantė“ dirba Jums – užtikrina aukščiausios kokybės darbo rezultatus tiek paprastuose, tiek sudėtingų technologijų reikalaujančiuose darbuose.

Odontologija ,,Edantėje“ – ne amatas, o kūryba...

 

Jūsų ,,Edantė“

 

 

Straipsniai
Klausimai
Dovanų
kuponas
Įdomu
Naujienos
Naudingos
nuorodos
 www.edante.lt ©2014 S. Šimkaus g. 12 – 20, LT – 92129 Klaipėda        Tel. +37068397097      info@edante.lt Solution: Intesp@